
LENOVO
LENOVO X13 G4 AMD Ryzen 7 7840U 32GB/512GB
✔ AMD Ryzen™ 7 7840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | X13 G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 7840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






