
LENOVO
LENOVO ThinkPad E14 G5 14" AMD Ryzen 5 7530U 8GB/1TB
✔ AMD Ryzen™ 5 7530U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 2240x1400 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E14 G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 2240x1400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7530U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






