
LENOVO
LENOVO ThinkPad E16 G2 16" Intel Core Ultra 5 135U 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ Ultra 5 135U, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 40.6 cm (16") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E16 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 135U, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






