
LENOVO
LENOVO ThinkPad E16 G2 16" Intel Core Ultra 7 165U 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ Ultra 7 165UL, 12-ядрен (до 4.90GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 40.6 cm (16") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E16 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 165U, 12-ядрен (до 4.90GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






