
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16s G2 16" AMD Ryzen 5 7540U 16GB/512GB
✔ AMD Ryzen™ 5 7540U, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 40.6 cm (16") 1900x1200
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P16s G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1900x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7540U, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






