
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14s G5 14" Intel Core Ultra 7 165H 16GB/512GB NVIDIA RTX 500
✔ Intel® Core™ Ultra 7 165HL, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 500
✔ 35.6 cm (14") 3072x1920 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P14s G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 3072x1920 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 500 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 165H, 16-ядрен (до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






