
LENOVO
LENOVO ThinkPad E16 G2 16" AMD Ryzen 7 7735U 16GB/256GB
✔ AMD Ryzen™ 7 7735U, 8-ядрен (до 4.75GHz, 16MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E16 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 7735U, 8-ядрен (до 4.75GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






