LENOVO
LENOVO ThinkPad T480s 14" Intel Core i7-8650U 24GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-8650U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T480s |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 24GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-8650U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






