
LENOVO
LENOVO ThinkPad P15v 15.6" Intel Core i7-11850H 16GB/512GB NVIDIA RTX A2000
✔ Intel® Core™ i7-11850HE, 8-ядрен (до 4.70GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A2000
✔ 39.6 cm (15.6") 3840x2160
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P15v |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A2000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-11850H, 8-ядрен (до 4.80GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






