
LENOVO
LENOVO ThinkPad NEO 14 Intel Core i7-12700H 16GB/512GB NVIDIA RTX 2050
✔ Intel® Core™ i7-12700HL, 14-ядрен (до 4.70GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 2050
✔ 2240x1400 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad NEO 14 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2240x1400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 2050 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12700, 12-ядрен (до 4.90GHz, 25MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






