
LENOVO
LENOVO ThinkPad P1 15.6" Intel Core i7-8750H 16GB/256GB NVIDIA P1000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-8750H, 6-ядрен (до 4.10GHz, 9MB Кеш)
✔ NVIDIA P1000
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA P1000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-8750H, 6-ядрен (до 4.10GHz, 9MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






