
LENOVO
LENOVO ThinkPad E15 G4 15.6" Intel Core i5-1235U 24GB/256GB NVIDIA MX 550
✔ Intel® Core™ i5-1235UL, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ NVIDIA MX 550
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad E15 G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 24GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA MX 550 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1235U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






