
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14s G3 14" Intel Core i5-1240P 16GB/512GB
✔ Intel® Core™ i5-1240P, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T14s G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1240P, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






