
LENOVO
LENOVO ThinkPad NEO 14 Intel Core i5-12500H 16GB/512GB NVIDIA MX 550
✔ Intel® Core™ i5-12500HL, 12-ядрен (до 4.50GHz, 18MB Кеш)
✔ NVIDIA MX 550
✔ 2240x1400 16:10
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad NEO 14 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2240x1400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA MX 550 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-12500, 6-ядрен (до 4.60GHz, 18MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






