
LENOVO
LENOVO ThinkCentre Neo 50t (11T8000DIX) Intel Core i7-12700 16GB/512GB
✔ Intel Core i7-12700
✔ Integrated
✔ 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | ThinkCentre Neo 50t (11T8000DIX) |
| Серия | ThinkCentre |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-12700, 12-ядрен (до 4.90GHz, 25MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |






