
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14 G1 14" AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 3 PRO 4450U
✔ Integrated
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad T14 G1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 3 PRO |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 3 Pro 4450U, 4-ядрен (до 3.70GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






