
LENOVO
LENOVO ThinkPad P52 15.6" Intel Core i7-8650U 32GB/512GB
✔ Intel® Core™ i7-8650U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш)
✔ Integrated
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P52 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-8650U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






