
LENOVO
LENOVO ThinkPad P15 G1 15.6" Intel Core i7-10750H 32GB/2510GB NVIDIA T1000 Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-10750H, 6-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш)
✔ NVIDIA T1000
✔ 39.6 cm (15.6") 1920x1080
✔ Гаранция: 12 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ThinkPad P15 G1 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 2510GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA T1000 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10750H, 6-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






