
LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 O 14" AMD Ryzen 7 5800H 16GB/512GB Win11
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: Win11
от 650,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 O 14" AMD Ryzen 7 5800H 16GB/512GB Win11|
650,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Yoga Slim 7 Pro 14ACH5 O |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8-ядрен (до 4.40GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






