
LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 15IMH05 15" Intel Core i7-10750H 16GB/512GB NVIDIA GTX 1650 Win11
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11
от 647,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO Yoga Slim 7 15IMH05 15" Intel Core i7-10750H 16GB/512GB NVIDIA GTX 1650 Win11|
647,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Yoga Slim 7 15IMH05 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA GTX 1650 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-10750H, 6-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | CH |
Подобни продукти






