LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 14" Intel Core Ultra 7 258V 32GB/1TB Win11
Процесор: Intel Core Ultra 7
Операционна система: Win11
от 1097,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 14" Intel Core Ultra 7 258V 32GB/1TB Win11|
1097,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Yoga Slim 7 14ILL10 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140V |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | ES |
Подобни продукти






