
LENOVO
LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 14" Intel Core Ultra 9 285H 32GB/1TB Win11
Процесор: Intel Core Ultra 9
Операционна система: Win11
от 1501,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 14" Intel Core Ultra 9 285H 32GB/1TB Win11|
1501,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | Yoga Pro 7 14IAH10 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 3000x1876 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140T |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285H, 16-ядрен (до 5.40GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Подобни продукти






