
от 720,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO X13 G4 AMD Ryzen 7 7840U 32GB/512GB|
720,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | X13 G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 7840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






