
от 260,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO V110-15AST 15" AMD A4 9120 4GB/500GB HDD Win11|
260,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | V110-15AST |
| Серия | V110-15AST |
| SSD Диск | 500GB HDD |
| Процесор | AMD A4 |
| Рам Памет | 4GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD A4-9120, 2-ядрен (до 2.50GHz, 1MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






