
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Yoga G8 14" Intel Core i7-1355U 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 1120,99 €
Гаранция: 36 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad X1 Yoga G8 14" Intel Core i7-1355U 16GB/512GB Win11 Pro|
1120,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad X1 Yoga G8 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1355U, 10-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | CH |
Подобни продукти






