
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G9 14" Intel Core i7-1185G7 16GB/1TB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 592,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G9 14" Intel Core i7-1185G7 16GB/1TB Win11 Pro|
592,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G9 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-1185G7, 4-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






