
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G12 U5-135U 14" Intel Core Ultra 5 135U 16GB/512GB Win11
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: Win11
от 1943,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G12 U5-135U 14" Intel Core Ultra 5 135U 16GB/512GB Win11|
1943,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G12 U5-135U |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 135U, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






