
LENOVO
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G11 14" Intel Core i5-1345U 32GB/512GB No OS
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: No OS
от 1445,99 €
Гаранция: 36 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G11 14" Intel Core i5-1345U 32GB/512GB No OS|
1445,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad X1 Carbon G11 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1345U, 10-ядрен (до 4.70GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






