
LENOVO
LENOVO ThinkPad T490 14" Intel Core i7-8665U 32GB/512GB NVIDIA MX 250 Win11 Pro
Процесор: Intel Core i7
Операционна система: Win11 Pro
от 455,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad T490 14" Intel Core i7-8665U 32GB/512GB NVIDIA MX 250 Win11 Pro|
455,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad T490 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA MX 250 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-8665U, 4-ядрен (до 4.80GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






