
от 1146,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad T16 G3 16" Intel Core Ultra 7 165U 16GB/2TB|
1146,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad T16 G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 165U, 12-ядрен (до 4.90GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






