
LENOVO
LENOVO ThinkPad T14S G6 14" Intel Core Ultra 5 238V 32GB/1TB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: Win11 Pro
от 1706,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad T14S G6 14" Intel Core Ultra 5 238V 32GB/1TB Win11 Pro|
1706,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad T14S G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 238V, 8-ядрен (до 4.70GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | SI |
Подобни продукти






