
от 1445,99 €
Гаранция: 3 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad T14S G6 14" 32GB/512GB Win11 Pro|
1445,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad T14S G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | IT |
Подобни продукти






