
от 673,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad T14s G3 14" Intel Core i5-1240P 16GB/512GB|
673,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad T14s G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1240P, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






