
от 512,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad P52 15.6" Intel Core i7-8650U 32GB/512GB|
512,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad P52 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-8650U, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






