
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16S G4 16" AMD Ryzen AI 7 PRO 350 32GB/1TB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen AI
Операционна система: Win11 Pro
от 1969,99 €
Гаранция: 36 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad P16S G4 16" AMD Ryzen AI 7 PRO 350 32GB/1TB Win11 Pro|
1969,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad P16S G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 860M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 7 Pro 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | CH |
Подобни продукти






