
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16S G2 16" AMD Ryzen 7 Pro 7840U 32GB/1TB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: Win11 Pro
от 1534,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad P16S G2 16" AMD Ryzen 7 Pro 7840U 32GB/1TB Win11 Pro|
1534,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad P16S G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon 780M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 Pro 7840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DK |
Подобни продукти






