
LENOVO
LENOVO ThinkPad P16 G3 16" Intel Core Ultra 9 275HX 64GB/1TB NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 16GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 9
Операционна система: Win11 Pro
от 5618,99 €
Гаранция: 36 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad P16 G3 16" Intel Core Ultra 9 275HX 64GB/1TB NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 16GB Win11 Pro|
5618,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad P16 G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 16GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 24-ядрен (до 5.40GHz, 36MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Подобни продукти






