
от 830,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad P15V 15.6" AMD Ryzen 7 6850H 16GB/512GB NVIDIA RTX A2000|
830,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad P15V |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A2000 |
| Процесор, модел | AMD Ryzen 7 6850H |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






