
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14S G6 14" Intel Core Ultra 9 285H 64GB/1TB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 9
Операционна система: Win11 Pro
от 2990,99 €
Гаранция: 36 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad P14S G6 14" Intel Core Ultra 9 285H 64GB/1TB Win11 Pro|
2990,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad P14S G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285H, 16-ядрен (до 5.40GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти






