
LENOVO
LENOVO ThinkPad P14S G5 14" AMD Ryzen 7 Pro 8840HS 32GB/1TB No OS
Процесор: AMD Ryzen 7
Операционна система: No OS
от 1411,99 €
Гаранция: 36 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad P14S G5 14" AMD Ryzen 7 Pro 8840HS 32GB/1TB No OS|
1411,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad P14S G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 780M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 Pro 8840HS, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | BE |
Подобни продукти






