
от 559,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad NEO 14 Intel Core i5-12500H 16GB/512GB NVIDIA MX 550|
559,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad NEO 14 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2240x1400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA MX 550 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-12500, 6-ядрен (до 4.60GHz, 18MB Кеш) |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






