
LENOVO
LENOVO ThinkPad L14 G6 14" Intel Core Ultra 5 225U 8GB/256GB No OS
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: No OS
от 835,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad L14 G6 14" Intel Core Ultra 5 225U 8GB/256GB No OS|
835,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad L14 G6 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | ES |
Подобни продукти






