
LENOVO
LENOVO ThinkPad L13 Yoga G2 13" Intel Core i5-1135G7 8GB/256GB Win11
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11
от 493,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad L13 Yoga G2 13" Intel Core i5-1135G7 8GB/256GB Win11|
493,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad L13 Yoga G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1135G7, 4-ядрен (до 4.20GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | CH |
Подобни продукти






