
LENOVO
LENOVO ThinkPad L13 G5 13" Intel Core Ultra 5 135U 32GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core Ultra 5
Операционна система: Win11 Pro
от 868,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad L13 G5 13" Intel Core Ultra 5 135U 32GB/512GB Win11 Pro|
868,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad L13 G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel(R) Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 135U, 12-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Подобни продукти






