
LENOVO
LENOVO ThinkPad L13 G3 13" Intel Core i5-1235U 8GB/256GB Win11
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11
от 578,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad L13 G3 13" Intel Core i5-1235U 8GB/256GB Win11|
578,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad L13 G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1235U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | GB |
Подобни продукти






