
LENOVO
LENOVO ThinkPad E15 G4 15.6" Intel Core i5-1235U 24GB/256GB NVIDIA MX 550
Процесор: Intel Core i5
от 638,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad E15 G4 15.6" Intel Core i5-1235U 24GB/256GB NVIDIA MX 550|
638,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad E15 G4 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 24GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA MX 550 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1235U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






