
LENOVO
LENOVO ThinkPad E15 G3 15.6" AMD Ryzen 5 5500U 16GB/256GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11 Pro
от 467,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad E15 G3 15.6" AMD Ryzen 5 5500U 16GB/256GB Win11 Pro|
467,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad E15 G3 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 5500U, 6-ядрен (до 4.00GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15.6" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






