
от 535,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad E14 G5 14" AMD Ryzen 5 7530U 8GB/1TB|
535,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad E14 G5 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 2240x1400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 7530U, 6-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






