
LENOVO
LENOVO ThinkPad E14 G2 14" AMD Ryzen 5 4500U 16GB/770GB Win11 Pro
Процесор: AMD Ryzen 5
Операционна система: Win11 Pro
от 391,99 €
Гаранция: 12 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkPad E14 G2 14" AMD Ryzen 5 4500U 16GB/770GB Win11 Pro|
391,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkPad E14 G2 |
| Серия | ThinkPad |
| SSD Диск | 770GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Integrated |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 4500U, 6-ядрен (до 4.00GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Честота на опресняване | 60Hz |
Подобни продукти






