
LENOVO
LENOVO ThinkBook 16 G6 IRL 16" Intel Core i5-13420H 16GB/512GB Win11 Pro
Процесор: Intel Core i5
Операционна система: Win11 Pro
от 1043,99 €
Гаранция: 24 мес.
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
LENOVO ThinkBook 16 G6 IRL 16" Intel Core i5-13420H 16GB/512GB Win11 Pro|
1043,99 €
Доставка
1-3 работни дни
| Модел | ThinkBook 16 G6 IRL |
| Серия | ThinkBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | n/a |
Подобни продукти






